spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównadystrybutory butloweDystrybutory butlowe - elektryczne
Szukaj:

Dystrybutory butlowe - elektryczne

 

Dystrybutory elektryczne są urządzeniami dozującymi, najczęściej używanymi przez firmy.

Woda z dystrybutora elektrycznego umożliwia natychmiastowe przygotowanie gorących, zimnych lub gazowanych napojów dla pracowników i gości.

Woda źródlana do picia dla pracowników, czerpana z urządzenia dozującego to:

  • oszczędność czasu;
  • zwiększenie efektywności;
  • poprawa wizerunku firmy;
  • dbałość o zdrowie i higienę.

Firma  w swojej ofercie posiada urządzenia dozujące, które można podzielić według poniższych kryteriów:

  • WYSOKIE – EKSPRES BAR z uwagi na swoją uniwersalność stosowany może być w firmach, w których dostęp do wody ma duża liczba pracowników i gości;
  • NISKIE – KOMPAKT BAR sprawdza się w mniejszych aneksach kuchennych, gdzie liczy się wykorzystanie przestrzeni
  • lub

  • CLASSIC - cechuje je klasyczny design, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są niezawodne, energooszczędne i ciche;
  • VIP - cechuje je elegancki i nowoczesny design, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są niezawodne, energooszczędne i ciche.

 

 

 

Dystrybutor do wody, Kompakt Bar 16T/HL

KOMPAKT BAR 16T/HL to urządzenie charaktryzujące się lekką i kompaktową budową. Wykonanay jest najwyższej jakości materiałów dzięki czemu charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką niezawodnością. Konstrukcja Kompakt Baru 16T/HL umożliwia szybki i łatwy serwis. Niewielka wysokość urządzenia pozwala użytkować je w małych pomieszczeniach. Urządzenie to wygodnie mieści się na blacie pod górnymi szafkami kuchennymi.

czytaj więcej »


Dystrybutor Oasis Home

KOMPAKT BAR OASIS HOME to urządzenie charaktryzujące się nowoczesnym i estetycznym designem. Dzięki niewielkiej wysokości urządzenie to wygodnie mieści się na blacie pod górnymi szafkami kuchennymi i może być użytkowane także w małych pomieszczeniach. Urządzenie to posiada cyfrowy wyświetlacz oraz przyciski funkcyjne umożliwiające łatwą obsługę.

NOWOŚĆ!!!

czytaj więcej »


Dystrybutor Oasis Office

KOMPAKT BAR OASIS OFFICE to urządzenie charakteryzujące się eleganckim i nowoczesnym designem. Dzięki niewielkiej wysokości urządzenie to wygodnie mieści się na blacie pod górnymi szafkami kuchennymi i może być użytkowane także w małych pomieszczeniach.
Dzięki swoim parametrom, urządzenie to świetnie sprawdzi się także w niewielkich biurach.

NOWOŚĆ!!!

czytaj więcej »


Dystrybutor do dozowania wody, Ekspres Bar z lodówką 16L/HL

EKSPRES BAR 16L/HL z lodówką to bardzo wygodne rozwiązanie dla małych biur. Ekspres Bar 16L/HL z lodówką charakteryzuje się klasycznym i estetycznym wyglądem. Wykonanay jest najwyższej jakości materiałów. Zaletą tego Ekspres Baru jest mała chłodziarka o pojemności 20l umożliwiająca przechowanie śniadania czy otwartego pojemnika z mlekiem do kawy.

czytaj więcej »


Dystrybutor do dozowania wody, Ekspres Bar HC66L biało-srebrny i czarno-srebrny

EKSPRES BAR HC66L to urządzenie do dozowania wody proste w obsłudze. Charakteryzuje się niezawodnością, niskim kosztem najmu i nowoczesnym wyglądem. Ekspres Bar HC66L jest urządzeniem wykonanym z najwyższej jakości materiałów.
Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i zapewnia, że dystrybutor pasuje do każdego wnętrza.

czytaj więcej »


Dystrybutor do dozowania wody, Ekspres Bar STORM czarny

EKSPRES BAR STORM to najnowszy model w linii dystrybutorów. Jest elegancki i wygodny. Już nie trzeba podnosić ciężkich butli z wodą, aby je wymienić, wystarczy wsunąć ją do urządzenia. Wskaźnik LED informuje kiedy należy wymienić butlę.
STORM dzięki współczesnemu wzornictwu, atrakcyjnemu wykończeniu, ukrytym kranom i łatwej konserwacji z pewnością wkomponuje się w każde otoczenie.

czytaj więcej »


STOJAK NA BUTLE pozwala zaoszczędzić miejsce przeznaczone do przechowywania butli.
Wymiary (wys./gł./szer.) w cm: 136 / 35 / 31.

 

 Wróć na górę strony
projektowanie stron www Warszawa
Live Chat Software