AQUICK wodny niezawodny

AQUICK S.C. Źródło Żywiec
03-787 Warszawa, ul. Zabraniecka 82
tel.: 22 510-65-65; fax: 22 510-65-75
e-mail: bok@AQUICK.pl; strona: www.AQUICK.pl

Szanowni Państwo,

kierowani troską o bezpieczeństwo i zdrowie Naszych Klientów i Naszych Pracowników wdrożyliśmy w ostatnich dniach szereg zaleceń, o których informujemy poniżej.

1. Bezpieczeństwo produktu.

Zapewniamy, że produkcja wody ŹRÓDŁO ŻYWIEC przebiega normalnie, zgodnie z nadzorem sanitarnym realizowanym przez SANEPID oraz wg. procedur HACCP. Pracownicy rozlewni wody zostali dodatkowo przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdego dnia przed rozpoczęciem pracy kontrolowany jest ich stan zdrowia. W regionie lokalizacji rozlewni wody – Międzybrodzie Żywieckie, nie stwierdzono dotychczas żadnych zachorowań związanych z pandemią COVID 19. Stosowana procedura kontroli i mycia butli (gorąca woda 62°C z detergentem), ich dezynfekcja oraz napełniane w kontrolowanej i bezpiecznej komorze, jak zawsze gwarantują sterylną czystość produktu.

2. Realizacja dostaw i organizacja pracy biurowej.

Nasi Dostawcy i Serwisanci pracują, jak dotychczas. Zostali oni przeszkoleni z zakresu, tak ważnych dla powstrzymania pandemii, zasad higieny osobistej oraz wyposażeni w rękawiczki jednorazowe i preparaty dezynfekujące. Każdego dnia przed przystąpieniem do pracy kontrolowana jest, za zgodą pracownika, temperatura jego ciała oraz oceniane pozostałe objawy, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i WHO. Dostawcy i Serwisanci zobowiązani zostali do dodatkowej dezynfekcji samochodów przed i po zakończeniu pracy. Zostali także zaznajomieni z procedurami postępowania w przypadkach ewentualnego kontaktu z osobą, u której zdiagnozowano koronawirus SARS-CoV-2.

Część pracowników biurowych realizuje swoje zadania w formie pracy zdalnej pozostając w domach. Pozostali zaczynają dzień pracy od dezynfekcji stanowisk pracy, klawiatur komputerów i ekranów dotykowych oraz telefonów.

Na bieżąco monitorujemy wszelkie doniesienia oraz zapewniamy, że będziemy stosować się do wydawanych zaleceń Służb Sanitarnych.

Prosimy o udzielanie nam wszelkich informacji mogących mieć wpływ na niezakłóconą realizację naszych zobowiązań.

Z poważaniem

Kierownictwo AQUICK S.C.

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma AQUICK przyłączyła się do akcji "Czysta Klamka" zainicjowanej przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB:

https://m.facebook.com/czystaklamka/photos/a.107672364223423/144588137198512/?type=3.

W ramach akcji każdy, kto korzysta ze wspólnych przestrzeni użytkowych takich jak: klatki schodowe i windy, może zaangażować się w utrzymanie higieny i odkażanie klamek, przycisków wind i domofonów czy skrzynek pocztowych. Te proste czynności wykonywane przez wielu ludzi w jednym czasie mają szansę znacząco zwiększyć nasze szanse na wygraną z wirusem.
AQUICK wodny niezawodny

Zapraszamy do kontaktu!

AQUICK   Źródło Żywiec                                         Wyłączny dystrybutor:

tel.: 22 510-65-65     tel. kom.: 721-76-76-76
fax: 22 510-65-75     e-mail: bok@AQUICK.pl