AQUICK wodny niezawodny

AQUICK S.C. Źródło Żywiec
03-787 Warszawa, ul. Zabraniecka 82
tel.: 22 510-65-65; fax: 22 510-65-75
e-mail: bok@AQUICK.pl; strona: www.AQUICK.pl

Wody mineralne w kartonie


Oferujemy Państwu bezpłatne dostawy wód mineralnych w kartonach o pojemności 0,5 l dla pracowników i gości.

Zapewniamy realizację dostaw całopaletowych do odbiorców na terenie Warszawy i okolic w terminie do 48 godzin od potwierdzenia zamówienia. Niezawodnie realizujemy również cykliczne dostawy wody w mniejszych ilościach.

 

Woda mineralna w kartonie 0,5 l Aqua PoloniaWoda mineralna AQUA POLONIA to pierwsza w Polsce woda w kartonie - woda mineralna wysokiej jakości, z monitorowanych źródeł, nalewana w technologii aseptycznej. 

Karton w 100% nadaje się do recyklingu, w 67 % jest z surowców odnawialnych pochodzenia roślinnego - nakrętka wykonana jest  z trzciny cukrowej, a karton pochodzi z papieru, odnawialnego źródła pozyskiwanego z dobrze zarządzanych lasów, w których sadzi się nowe drzewa w celu zastąpienia zebranych.

Opakowanie zostało tak zaprojektowane, aby miało niski ślad węglowy i aby miało jak najmniejszy wpływ na środowisko w procesie produkcji poprzez oszczędzanie wody i energii. Opakowania kartonowe są wolne od szkodliwych BPA i ftalanów. Opakowanie Tetra Prisma Aseptic jest idealne do napojów takich jak woda, ponieważ ma elegancki kształt i podobną funkcjonalność do typowej butelki, co ułatwia przenoszenie lub dopasowanie do samochodowego uchwytu na kubek. Opakowanie aseptyczne pomaga w utzrymaniu świeżości produktu i chroni jego smak oraz wydłuża okres przydatności do spożycia do 24 miesięcy.

KATIONY
 
magnez Mg2+
3,3 mg/l
 
sód Na+
3,9 mg/l
 
wapń Ca2+
60,0 mg/l
 
potas K+
1,8 mg/l
ANIONY
 
wodorowęglany HCO3-
169,0 mg/l
 
chlorki Cl-
18,6 mg/l
 
fluorki F-
0,13 mg/l
   
Suma składników mineralnych
270,0 mg/l

Wiemy, że konsumenci na całym świecie poszukują bardziej naturalnych i wytwarzanych etycznie produktów, dlatego wierzymy w dostarczanie produktów, które są dobre dla umysłu, ciała i planety.

Dostępne opakowania: karton 0,5 l

 

 

 

Wróć na górę strony
AQUICK wodny niezawodny

Zapraszamy do kontaktu!

AQUICK   Źródło Żywiec                                         Wyłączny dystrybutor:

tel.: 22 510-65-65     tel. kom.: 721-76-76-76
fax: 22 510-65-75     e-mail: bok@AQUICK.pl