spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaKontaktZamów wstępną ofertę
Szukaj:

Formularz kontaktowy
dla Nowego Klienta.Jesteś zainteresowany współpracą z firmą .

Wypełnij dokładnie poniższy formularz.
Podaj swój numer telefonu lub adres mailowy!

Skontaktujemy się z Tobą!

Dane kontaktowe:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

i/lub e-mail:

Miasto:

Woda dla firmy:    Woda dla domu:

Wiadomość:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AQUICK S.C. moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez AQUICK S.C. oferty handlowej. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest AQUICK S.C. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zabranieckiej 82, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Czytaj więcej w polityce bezpieczeństwa AQUICK.* Pola wymagane.

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez AQUICK S.C. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.Dział Sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 17.00.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 510-65-65 i 22 510-65-55 oraz e-mailem: biuro@aquick.plprojektowanie stron www Warszawa