spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównakariera
Szukaj:

Zapraszamy do zespołu !

Najważniejszym dorobkiem każdej firmy jest liczne grono stałych, usatysfakcjonowanych klientów. Dlatego w naszych działaniach opieramy się na zasadzie:

nie będziemy mieli zadowolonych Klientów, jeśli nie będą zadowoleni nasi pracownicy.

To przecież oni każdego dnia, w każdej rozmowie i spotkaniu z naszymi Klientami kształtują opinię o naszej firmie. Wszyscy stawiamy sobie wysokie wymagania, jednocześnie oferując stabilne i atrakcyjne warunki pracy i rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy.

Zasady rekrutacji

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie na adres mailowy: rekrutacja@zrodlozywiec.com.pl swojej aplikacji (życiorys i list motywacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych), ze wskazaniem stanowiska, o które chciałby się ubiegać.

Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje aplikacje serdecznie dziękujemy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami, których kwalifikacje pozwolą najlepiej wkomponować się w nasz zespół.

Obecnie zapraszamy kandydatów na stanowiska, jak poniżej:

Przedstawiciel handlowy1. Przedstawiciel Handlowy (PRACA STAŁA)

Miejsce pracy: Warszawa;

Zakres obowiązków: pozyskiwanie stałych odbiorców wody w systemie 5 galonowym, wody w opakowaniach PET , stałych użytkowników urządzeń dozujących wodę oraz utrzymywanie kontaktów bieżących z wybranymi klientami;

Oferujemy: szkolenia, atrakcyjny system wynagrodzenia, narzędzia pracy – stanowisko biurowe, środki łączności, samochód, dla efektywnych - umowę o pracę;

Oczekujemy: zaangażowania, doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, wysokiej kultury osobistej, prawa jazdy kat.B.

Telemarketer2. Operator telefonicznego wsparcia sprzedaży i obsługi Klienta (PRACA STAŁA)

Zakres obowiązków: telesprzedaż, wsparcie akcji promocyjnych i  obsługa klienta;

Oferujemy: szkolenia, atrakcyjny system wynagrodzenia, narzędzia pracy – stanowisko biurowe i środki łączności, dla efektywnych - umowę o pracę;

Oczekujemy: zaangażowania, doświadczenia w telemarketingu, wysokiej kultury osobistej, biegłej obsługi komputera; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

4.Koordynator akcji promocyjnych (PRACA STAŁA)

  Zakres obowiązków: inicjowanie, realizacja i nadzór nad przebiegiem akcji promocyjnych;

  Oferujemy: szkolenia, atrakcyjny system wynagrodzenia, narzędzia pracy – stanowisko biurowe i środki łączności, samochód, dla efektywnych - umowę o pracę;

  Oczekujemy: inicjatywy i kreatywności, zaangażowania i odwagi, wysokiej kultury osobistej, biegłej obsługi komputera, znakomitych umiejętności komunikacyjnych i lekkiego pióra, prawa jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

projektowanie stron www Warszawa