// Woda do firm, biur, domów * formularz kontaktowy spradź więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jeste¶: strona głównaKontaktFormularz kontaktowy
Szukaj:

Formularz kontaktowy
dla Nowego Klienta.Jeste¶ zainteresowany współprac± z firm± .

Wypełnij dokładnie poniższy formularz.
Podaj swój numer telefonu lub adres mailowy!

Skontaktujemy się z Tob±!

Dane kontaktowe:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

i/lub e-mail:

Miasto:

Woda dla firmy:    Woda dla domu:

Wiadomo¶ć:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AQUICK S.C. moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drog± elektroniczn±, w szczególno¶ci na potrzeby przygotowania dla mnie przez AQUICK S.C. oferty handlowej. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest AQUICK S.C. z siedzib± w Warszawie przy ul. Zabranieckiej 82, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wgl±du do tre¶ci danych oraz ż±dania ich poprawienia b±dĽ usunięcia. Informujemy, że nie jeste¶cie Państwo profilowani. Państwa dane nie będ± przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Czytaj więcej w polityce bezpieczeństwa AQUICK.* Pola wymagane.

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez AQUICK S.C. telekomunikacyjnych urz±dzeń końcowych, dla celów marketingu bezpo¶redniego zgodnie z art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.Dział Sprzedaży pracuje od poniedziałku do pi±tku w godzinach: 8.00 - 17.00.
Jeste¶my do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 510-65-65 i 22 510-65-55 oraz e-mailem: biuro@aquick.plprojektowanie stron www Warszawa
Live Chat Software