spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaEkspresy do kawyEkspresy automatyczne i przelewowe Melitta
Szukaj:

Ekspresy firmy MelittaEkspresy automatyczne Melitta

 

 

Ekspresy do kawy niemieckiej firmy Melitta to ekspresy, które gwarantują wysoką jakość przygotowanych napojów i najwyższą wygodę użytkowania!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą ekspresów do kawy firmy Melitta!

 

 

 

Ekspres przelewowy Melitta AromaFresh

Ekspres przelewowy Melitta® AromaFresh to ekspres wyposażony w zintegrowany młynek, dzięki czemu można przygotować smaczną kawę filtrowaną ze świeżo mielonych ziaren kawy, według indywidualnego gustu, ustawiając stopień zmielenia (od drobnego po gruboziarnisty) i moc kawy (łagodną, średnią lub mocną).

Melitta® AromaFresh nie tylko zachwyca swoimi licznymi funkcjami, ale również nowoczesnym designem. Eleganckie elementy ze stali nierdzewnej sprawiają, że dyskretnie przyciąga on wzrok.

 

 

Karta produktu Ekspres Melitta® AromaFresh


Cena sprzedaży*: 486,99 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 56,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 27,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 1,00 zł netto
 


Ekspres automatyczny Malitta SOLO & Milk

Ekspres automatyczny Melitta® SOLO® & Milk to jeden z najmniejszych na świecie automatycznych ekspresów do kawy. Melitta® SOLO® & Milk to urządzenie z pewnością idealnie wkomponuje się w każde miesjce w Twojej kuchni. Pozwala na przygotowanie perfekcyjnej kawy czarnej oraz mlecznnej. Mimo posiadanych rozmiarów jest wyposażony w nowoczesną technologię. Obsługa ekspresu jest prosta i przyjemna dzięki w pełni intuicyjnemu panelowi.

 

 

 

Karta produktu Ekspres Melitta® SOLO® & Milk


Cena sprzedaży*: 1 259,35 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 139,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 109,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 79,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 49,00 zł netto


Ekspres automatyczny Malitta SOLO & Perfect Milk

Ekspres automatyczny Melitta® SOLO® & Perfect Milk jest praktyczny i bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki Auto-Cappuccinatore może przygotować ciepłe mleko, ciepłą wodę, i oczywiście, lekkie i spienione mleko. Za pomocą pokrętła można ustawić taką ilość, jakiej potrzebujesz. Praktyczny spieniacz mleka gwarantuje idealne spienianie mleka. Spieniacz może być również wykorzystany do podgrzewania mleka lub wody, w celu przygotowania przepysznego kakao lub okazjonalnego kubka herbaty.

SOLO® & Perfect Milk jest naprawdę wąski - ma tylko 20 cm szerokości! Nie potrzeba więcej miejsca dla wysokiej jakości technologii Melitta®.

 

Karta produktu Ekspres Melitta® SOLO® & Perfect Milk


Cena sprzedaży*: 1 320,24 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 147,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 117,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 87,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 57,00 zł netto


Ekspres automatyczny Malitta Avanza

Ekspres automatyczny Melitta® Avanza to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na rynku, który zachwyca swoją funkcjonalnością, cechami i wyglądem. Możesz wybrać między espresso, café crème, latte macchiato i cappuccino.

Melitta® Avanza® cechuje się niezwykłym designem i równie zachwycającymi funkcjami. Nowo opracowany panel sterowania ułatwia jego obsługę, młynek jest wyjątkowo cichy, a dzięki nowemu spieniaczowi Easy Cappuccinatore przygotowanie latte macchiato i cappuccino staje się prawdziwą przyjemnością.

Dysponując powiększonym pojemnikiem na wodę i pojemnikiem na ziarna, można z łatwością serwować przepyszną kawę i zaskakiwać nią gości. Idealny czas kontaktu wody z kawą jeszcze skuteczniej wydobywa z niej aromat, czego potwierdzeniem będzie każdy kolejny łyk kawy.

 

Karta produktu Ekspres Melitta® Avanza®


Cena sprzedaży*: 1 590,35 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 159,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 129,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 99,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 69,00 zł netto


Ekspres ciśnieniowy Melitta CI

Ekspres ciśnieniowy Melitta® Caffeo® CI z regulacją mocy kawy oraz funkcjami parzenia cappuccino, macchiato i espresso - pozwoli Ci parzyć taką kawę, jaką lubisz najbardziej. Dodatkowo ekspres wyposażono w funkcję Moja Kawa, pozwalającą na zaprogramowanie ulubionej kawy (dla 4 osób) o wybranych parametrach. Ekspres posiada wbudowany młynek, dzięki czemu parzona kawa będzie zawsze świeża i aromatyczna.

Melitta® Caffeo® CI® przygotowuje wszystkie kawy za naciśnięciem jednego przycisku, nawet dla 2 szklanki / filiżanki w tym samym czasie. Również Latte Macchiato i Cappuccino bez przesuwania szklanki.

Karta produktu Ekspres Melitta® Caffeo® CI


Cena sprzedaży*: 2 100,00 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 233,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 203,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 173,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 143,00 zł netto


Ekspres Ciśnieniowy Melitta Caffeo CI Touch

Ekspres ciśnieniowy Melitta® Caffeo® CI Touch z regulacją mocy kawy oraz funkcjami parzenia cappuccino, macchiato i espresso - pozwoli Ci parzyć taką kawę, jaką lubisz najbardziej. Dodatkowo ekspres wyposażono w funkcję Moja Kawa, pozwalającą na zaprogramowanie ulubionej kawy (dla 4 osób) o wybranych parametrach. Ekspres posiada wbudowany młynek, dzięki czemu parzona kawa będzie zawsze świeża i aromatyczna.

Melitta® Caffeo® CI® Touch przygotowuje wszystkie kawy za naciśnięciem jednego przycisku, nawet dla 2 szklanki / filiżanki w tym samym czasie. Również Latte Macchiato i Cappuccino bez przesuwania szklanki.

Melitta® Caffeo® CI® Touch wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek.

Karta produktu Ekspres Melitta® Caffeo® CI Touch


Cena sprzedaży*: 2 593,00 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 288,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 258,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 228,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 198,00 zł netto


Ekspres automatyczny Melitta Barista TS Smart

Ekspres automatyczny Melitta® Barista TS Smart® może naprawdę wiele. Może przygotować nawet 21 różnych kawowych specjałów. Z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Dzięki aplikacji Melitta® Connect można sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.

Melitta® Barista TS Smart® przygotowuje wszystkie kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Wyposażony jest w funkcję Double Cup dzięki, której można jednocześnie przygotować dwie szklanki/filiżanki wielu kawowych specjałów z mlekiem lub bez, np. Latte Macchiato i Cappuccino bez przesuwania szklanki.

Dzięki innowacyjnej funkcji Touch & Slide (dotknij i przesuń) można używać w pełni automatycznego ekspresu do kawy, po prostu delikatnie dotykając panelu dotykowego.

Melitta® Barista TS Smart® wyposażony jest w superszybki, a jednocześnie cichy jak szept młynek.

Karta produktu Ekspres Melitta® Barista TS Smart®


Cena sprzedaży*: 3 894,00 zł netto

Cena dzierżawy / czynsz miesięczny**:
- bez limitu kawy od: 389,00 zł netto
- limit kawy 1 kg od: 359,00 zł netto
- limit kawy 2 kg od: 329,00 zł netto
- limit kawy 3 kg od: 299,00 zł netto

 

 

* Cena sprzedaży ekspresu kawowego obejmuje (na terenie Warszawy): dostawę urządzenia; instalację urządzenia; szkolenie z obsługi ekspresu; gwarancję realizowaną door-to-door.

** Cena dzierżawy ekspresu kawowego obejmuje: opiekę serwisową; serwis urządzenia; udostępnienie na czas naprawy ekspresu zastępczego. W przypadku dzierżawy ekspresu kawowego: dostawa; instalacja; szkolenie z obsługi ekspresu odbywa się GRATIS! Czynsz miesięczny za użytkowanie ekspresu kawowego uzależniony jest od ilości zakupionej kawy.

 Wróć na górę strony
projektowanie stron www Warszawa