spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównadystrybutory butloweDystrybutory butlowe - mechaniczne
Szukaj:

Dystrybutory butlowe - mechaniczne

 

Mechaniczne dystrybutory do wody to tanie i skuteczne rozwiązanie, umożliwiające wygodne i higieniczne czerpanie wody z butli w temperaturze otoczenia.

Dystrybutory te znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby serwowania natychmiast wody gorącej i schłodzonej.

Wyróżnia je:

  • wysoka niezawodność,
  • niskie koszty najmu,
  • oszczędność miejsca.

Mechaniczne dystrybutory do wody są najczęściej użytkowane w mieszkaniach i małych biurach oraz tam, gdzie z dozowanej wody mają korzystać dzieci tj. w przedszkolach i szkołach.

 

 

Pompka do dozowania wody

POMPKA DO WODY to urządzenie mechaniczne do dozowania wody. Pompka przykręcana jest bezpośrednio do szyjki butli, zatem wymiana butli pustej na pełną nie wymaga jej podnoszenia. Dodatkową korzyścią jest mobilność tego rozwiązania – butlę z przykręconą pompką łatwo jest przenieść w inne miejsce czy wręcz zabrać na weekendowy wyjazd na działkę. Zaletą takiego rozwiązania jest niski koszt najmu. Woda dozowana jest wodą do bezpośredniego spożycia w temperaturze otoczenia.

Karta produktu POMPKA DO WODY

  Wymiary urządzenia:
z butlą 3-galonową: 52 cm
z butlą 5-galonowa: 71 cm
średnica butli: 27 cm

Mini Barki ceramiczne

MINI BAR to ceramiczny pojemnik z kranikiem, na który nakłada się butlę. Mini Bar można ustawić bezpośrednio na blacie kuchennym, na wygodnej podstawce ułatwiającej czerpanie wody lub na wysokim drewnianym stojaku. Podstawę stojaka można wykorzystać do przechowywania zapasowej butli wody. Zaletą takiego rozwiązania jest niski koszt najmu. Woda dozowana jest wodą do bezpośredniego spożycia w temperaturze otoczenia.

Karta produktu MINI BAR

  Wymiary urządzenia:
  wolnostojący na podstawce na stojaku
z butlą 3-galonową: 50 cm 63 cm 117 cm
z butlą 5-galonowa: 66 cm 79 cm 136 cm
średnica butli: 27 cm

STOJAK NA BUTLE pozwala zaoszczędzić miejsce przeznaczone do przechowywania butli.
Wymiary (wys./gł./szer.) w cm: 136 / 35 / 31.

 

 Wróć na górę strony
projektowanie stron www Warszawa