spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaDystrybutory filtrującePOU NABLATOWE
Szukaj:

Dystrybutory filtrujące - nablatowe

 

Firma przedstawia Państwu najlepsze rozwiązanie przy dużym zapotrzebowaniu na dostęp do wody pitnej – SYSTEMY FILTRUJĄCE, DYSTRYBUTORY FILTRUJĄCE i ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ.

Systemy filtrujące są dobrym rozwiązaniem zarówno w restauracjach czy kawiarniach, jak i mieszkaniach czy domach. Systemy te dzięki zamontowanym filtrom poprawiają jakość wody, obniżają jej twardość, a także redukują powstawanie kamienia i eliminują brzydkie zapachy z wody.

Korzyści dla użytkowników systemów filtrujących to:

  • oszczędność miejsca – nie ma potrzeby magazynowania butli z wodą;
  • usprawnienie organizacyjne – nie ma kłopotliwej wymiany i dostaw butli;
  • nasz przedstawiciel odwiedza Państwa, by wymienić filtry co 6 m-cy;
  • redukcja kosztów - nawet do 40%;
  • serwis urządzeń (oczywiście klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów).

 

 

Dystrybutor Filtrujący ATTRACTIVE MINI POU

DYSTRYBUTOR ATTRACTIVE MINI POU charakteryzuje się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem.


Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 490x320x450. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 9 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujący BRILANT MINI POU z CO2

DYSTRUBUTOR BRILANT MINI POU charakteryzuje się oryginalnym i nowoczesnym wyglądem, który pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 495x260x480. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 7 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 9 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor ELEGANT MINI POU z dodatkową opcją CO2

DYSTRUBUTOR ELEGANT MINI POU to dystrybutor charakteryzujący się eleganckim wyglądem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 552x300x340. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 5 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor FRESH MINI POU z dodatkową opcją CO2

DYSTRUBUTOR FRESH MINI POU charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 560x430x290. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 5 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujący OFFICE MINI POU

DYSTRUBUTOR OFFICE MINI POU to urządzenie charakteryzujące się eleganckim i nowoczesnym designem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną i gorącą. Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 480x310x360. Wydajnosć wody zimnej: 4,6 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7,9 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor PERFECT MINI POU z dodatkową opcją CO2

DYSTRUBUTOR PERFECT MINI POU to urządzenie o nowoczesnym designie, który pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 620x420x370. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 5 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujący PREMIUM MINI POU z CO2

DYSTRUBUTOR PREMIUM MINI POU to urządzenie charakteryzujące się estetycznym i nowoczesnym wyglądem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 495x260x470. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 7 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 5 l/h.

czytaj więcej »


 Wróć na górę strony
projektowanie stron www Warszawa