spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaDystrybutory filtrującePOU WOLNOSTOJĄCE
Szukaj:

Dystrybutory filtrujące - wolnostojące

 

Firma przedstawia Państwu najlepsze rozwiązanie przy dużym zapotrzebowaniu na dostęp do wody pitnej – SYSTEMY FILTRUJĄCE, DYSTRYBUTORY FILTRUJĄCE i ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ.

Systemy filtrujące są dobrym rozwiązaniem zarówno w restauracjach czy kawiarniach, jak i mieszkaniach czy domach. Systemy te dzięki zamontowanym filtrom poprawiają jakość wody, obniżają jej twardość, a także redukują powstawanie kamienia i eliminują brzydkie zapachy z wody.

Korzyści dla użytkowników systemów filtrujących to:

  • oszczędność miejsca – nie ma potrzeby magazynowania butli z wodą;
  • usprawnienie organizacyjne – nie ma kłopotliwej wymiany i dostaw butli;
  • nasz przedstawiciel odwiedza Państwa, by wymienić filtry co 6 m-cy;
  • redukcja kosztów - nawet do 40%;
  • serwis urządzeń (oczywiście klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów).

 

 

Dystrybutor Filtrujący ATTRACTIVE POU

DYSTRYBUTOR ATTRACTIVE POU charakteryzuje się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem.


Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1100x320x340. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 9 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy BRILANT POU

DYSTRUBUTOR BRILANT POU charakteryzuje się oryginalnym i nowoczesnym wyglądem, który pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1100x260x360. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 7 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 9 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy COMBO POU

DYSTRUBUTOR COMBO POU to urządzenie jest idealną kombinacją ekskluzywnego wyglądu i najwyższej wydajności pracy spotykanej na rynku dystrybutorów. Wszystko to w zgrabnej i stylizowanej obudowie z paneli stalowych.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1110x320x345. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 8-20 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7,2 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy ELEGANT POU

DYSTRUBUTOR ELEGANT POU to dystrybutor charakteryzujący się eleganckim wyglądem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1025x300x340. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 5 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy MODERN POU

DYSTRUBUTOR MODERN POU to najnowszy model w linii dystrybutorów. Jest elegancki i wygodny.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną i gorącą. Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1116x320x340. Wydajnosć wody zimnej: 3 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 5 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy PREMIUM POU

DYSTRUBUTOR PREMIUM POU to urządzenie charakteryzujące się estetycznym i nowoczesnym wyglądem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1100x260x350. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 9 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutor Filtrujacy SLIM POU

DYSTRUBUTOR SLIM POU charakteryzuje się estetycznym i tradycyjnym wyglądem.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną i gorącą. Wymiary urządzenia wys./szer./gł. (mm): 1000x330x355. Wydajnosć wody zimnej: 2 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 5 l/h.

czytaj więcej »


Dystrybutory Filtrujące VIP POU

DYSTRUBUTOR VIP POU jest prosty w obsłudze i niezawodny. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który powala na doskonałe wkomponowanie sie do różnego rodzaju wnętrz.

Dystrybutor przygotowuje do bezpośredniego spożycia wodę zimną, gorącą i gazowaną (opcja). Wymiary urządzenia wys./szer./gł.(mm): 980x340x340. Wydajnosć wody zimnej i gazowanej: 5 l/h. Wydajnosć wody gorącej: 7 l/h.

czytaj więcej »


 Wróć na górę strony
projektowanie stron www Warszawa