// Dodatki i akcesoria do przygotowywania kaw spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaEkspresy do kawyDodatki i akcesoria do przygotowywania kaw
Szukaj:

Dodatki i akcesoria do przygotowywania kaw

 

Uzupełnieniem sprzedawanych przez firmę kaw ziarnistych są produkty niezbędne do ich przygotowania i podania. Dostarczane dla naszych Klientów razem z dostawą wody. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć:

 

Mleko UHT KUCHMISTRZA, nie tylko dla baristów 3,2 %, 1L

Mleko UHT KUCHMISTRZA, nie tylko dla baristów 3,2 %, 1L zawiera o 10% więcej białka niż tradycyjne mleko, nie wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych. Bogactwo białka pozwala na wytworzenie trwałej, idealnie prezentującej się kremowej pianki.

Dostępne opakowania: zgrzewka 12szt. x  1 l

czytaj więcej »

 


Polski Cukier 1 kg

Cukier przeznaczony jest do słodzenia zimnych i gorących napojów. Doskonale nadaje się do przygotowywania ciast, deserów lub przetworów. Pakowany jest w papierową torbę.

Dostępne opakowania: zgrzewka 10 szt. x 1 kg

czytaj więcej »

 


Filtry papierowe do ekspresu Bravilor Novo

Filtry papierowe przeznaczone są do ekspresów przelewowych Bravilor Novo. Wysokiej jakości filtry papierowe zapewniają pełny aromat i najwyższą jakość kawy.

Dostępne opakowania: pudełko 250 szt.

czytaj więcej »

 


Kubeczki jednorazowe przezroczyste 200ml i papierowe 180 ml

Kubeczki jednorazowe są alternatywą dla kubków szklanych lub ceramicznych. Sprawdzają się idealnie podczas imprez na wolnym powietrzu, w biurach, przy organizowaniu przyjęć, spotkań biznesowych, w bufetach i w kafeteriach ...

Dostępne opakowania: rulon - 100 szt.

czytaj więcej »

 


Łyżeczki plastikowe małe

Łyżeczki jednorazowe plastikowe małe w kolorze białym. Przeznaczona do zimnych i gorących potraw i napojów. Posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Dostępne opakowania: opakowanie - 100 szt.

czytaj więcej »

 


Mieszadełka plastikowe

Mieszadełka plastikowe, jednorazowe, białe do kawy, herbaty i napoi. Idealne na wyposażenie kuchni oraz do serwowania napojów. Posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Dostępne opakowania: opakowanie - 1000 szt.

czytaj więcej »

 


Kubek Termiczny QUICK COFFEE 440 ml

Kubek termiczny Quick Coffee to najlepsze połączenie kubka termicznego i termosu w jednym produkcie. Wygodny rozmiar i ustnik, połączone są z całkowicie szczelnym zamknięciem nieprzepuszczającym cieczy oraz doskonałą termoizolacją. Dzięki próżni pomiędzy ściankami kubek trzyma temperaturę ok. 13 godzin. W produkcie zastosowano nowatorską blokadę zamka, która zabezpiecza kubek przed przypadkowym otwarciem. Wnętrze wykonane ze stali, pojemność kubka to 450 ml.

Dostępne opakowania: 1 szt.

 
projektowanie stron www Warszawa
Live Chat Software